גוף רגשי – חלומות ומסעות

צקרת המין – הקרנה אסטרלית

גוף רגשי – חלומות ומסעות

גוף רגשי – חלומות ומסעות

הקרנה אסטרלית  היא הפרדות של הגוף הרגשי שיוצא למסע בחלל ובזמן. הגוף הפיזי הדחוס נשאר במקומו. חבל כסף עשוי מחומר אסטרלי היכול להימתח ללא גבול מחבר את הגוף הפיזי וההילה עם התודעה המעופפת. הגופים הרגשי המנטלי והרוחני יוצאים למסע. בשעה שהגוף ההילתי של הכפיל האתרי נשאר.  חוט הכסף נשאר שלם ומחובר לגוף הפיזי  עד לחזרה הבטוחה. יש כאלה שהקרנה אסטרלית מגיעה בצורה ספונטנית ויש כאלה שלומדים זאת.
מיומנות זו נקשרת גם לסולר מרכז הרצון, אך אין זה מספיק לרצות. הרצון צריך להיות מלווה בצורך רגשי.
חבל הכסף המחבר נראה לפעמים כמחובר לטבור. במקרים אחרים נראה כמחובר לבטן או לקודקוד.  כניסת התודעה אל הגוף הרגשי מתרחשת בשלבים הראשונים מצקרת הבטן, ואז המסע מוגבל, החבל עבה יותר וגמיש פחות. והגוף האסטרלי אינו מתרחק מהפיי ונשאר באותו חדר. במקרים שהחבל יוצא מהטבור או מהקודקוד הוא דק וגמיש וניתן להגיע למרחק בלתי מוגבל.
התנסות ביציאה מהגוף היא תופעה שכיחה. לפעמים הקרנה אסטרלית נחשבת בטעות כראיית רוח של מת. כאשר למעשה זוהי הקרנה של יוצא במסע אסטרלי.  ילדים מתנסים במסע אסטרלי לעיתים קרובות ואינם חשים פחד.
הגוף הרגשי הוא מרכז הרצון, הרגש, המיניות, הדמיון, והטעם.
לפעמים בעת מסע יש אנרגיה מינית עזה מצקרת המין. יש קשר חזק בין הקרנה אסטרלית לחלומות, אך אלה 2 תופעות שונות. התנסות של יציאה מהגוף מתרחשת בדרך כלל בין עירות לשינה אך לא מדובר בחלום.
אנשים שרואים את התופעה של מסע אסטרלי מתארים את הגוף האסטרלי ככפיל של הגוף הפיזי. לכן אנשים סבורים לפעמים שראו רוחות רפאים.  בזמן הקרנה אסטרלית אפשר לראות את הגוף למטה ולרחף מעליו, ואז פשוט להתעופף לאן שרוצים.  התודעה מתעופפת והגוף נשאר מאחור. התחושה היא של חוסר גבולות, זמן וחלל מאבדים משמעות. אך אי אפשר להשפיע על הקיים בפיזי. אפשר לעבור דרך קירות, דלתות, אך אי אפשר לפתוח דלת. אי אפשר לגעת באדם אחר. אי אפשר לדבר.
בזמן טראומה או כאב פיזי גם יכולה להתרחש יציאה מהגוף.
במצב של הרפיה מלאה, בזמן ניתוח בהרדמה. בהתנסות של כמעט מוות. וגם כאשר חשים רצון עז להיות במקום כלשהו ונמצאים בגלי אלפא עד תיטא.
בחזרה כל מחשבה על הגוף הפיזי או מגע עימו גורמים לכך שהכפיל הרגשי יחזור אליו.
הכנה למסע אסטרלי.
הכנס למצב מדיטטיבי. לשים לב למרכז הקודקוד, להעביר את המודעות למרכז זה. תראו אור כחלחל זוהי מהות הנשמה… היו במרכז הראש. במצב מדיטטיבי עמוק יותר ראו חבל דק של אור מתמשך מנקודת האור שבקודקוד בחרו פינה בחדר ומשכו את עצמכם לאותה פינה… חזרו למרכז הקודקוד… ושוב היו בפינה…
חושו עצמכם מחוץ לגוף…
ש.ב. לתרגל כל יום יציאה כנל…
כשתתחילו לנוע מהפינה רחפו בחדר למעלה… למטה… רק כשתחושו נוח צאו מהחדר…  במקרה של הפרעה יש חזרה מהירה לגוף אין לחשוש.
כשתרצו להיות במקום מסוים פשוט צאו מהחדר כאשר הכוונה היא למקום…

שלב 2
היכנסו למצב מדיטטיבי. דמיינו אור יורד מהקודקוד עובר דרך כל הצקרות ויוצא מהגוף דרך כפות הרגליים. זורם דרך עמוד השדרה. אפשר לראות צבעים כחול, זהוב, סגול או שקוף. דמיינו חבל שמחבר אתכם לקרקע. לעבור אל הקודקוד ואל נקודת האור במרכז. משכו ממנה חוט של אור שימשוך אתכם לתקרה. חזרו לקודקוד. התבוננו בחדר…  צאו מהחדר … רחפו על גג הבית… לגינה… לבית ידידה… בחרו בית שאתם רוצים להיות בו.
בהצלחה.
בטי עזרא ניו אייג'

גוף רגשי – חלומות ומסעות
גוף רגשי – חלומות ומסעות

דף הבית

ראשי