טיפולים במגנט

טיפולים במגנט

טיפולים במגנט
מאוד בריא לגוף מגנטים. לקנות מגנטים חזקים במיוחד וקטנים.
מומלץ לחולי ראומטיזם . נגד כאבים ראומטיים. עוזר לאיזון כללי של הגוף.
לוקחים 2 בקבוקים של מים מינרלים ובינהם מגנט ל-24 שעות. אחרי 24 שעות מערבבים את 2 הבקבוקים ושותים 50 גרם שהם רבע כוס בערך.

  • אפשר לקחת משפך להדביק מגנט על הברז ולשפוך לתוך בקבוק.

לספקנים אפשר ניסוי בהקפאה .מהמים הממוגנטים לתוך צנצנת עם מכסה ולהכניס למקפיא . בצנצנת אחרת מים רגילים.
על מנת לחזות שהמגנט משפיע על התגבשות שונה של המים יש להתבונן במיקרוסקופ המים הממוגנטים – קווי קריסטל שקופים . המים הרגילים – כענן.

מתאים גם לאנשים עם שינויים במצב רוח ובריאות. בעיות בכליות ובדרכי השתן.
מגנט קטן בגודל בטריה של שעון אבל חזק. שמסומן לו הפלוס והמינוס.
את הפלוס לשים על יד שמאל. המינוס ידבק מתחת למתכת צמיד.
נהדר ללחץ דם גבוה ומאזן לחץ דם.
בטי עזרא  \ ניו אייג'
טיפולים במגנט מאוד בריא לגוף מגנטים. לקנות מגנטים חזקים במיוחד וקטנים. מומלץ לחולי ראומטיזם . נגד כאבים ראומטיים. עוזר לאיזון כללי של הגוף. לוקחים 2 בקבוקים של מים מינרלים ובינהם מגנט ל-24 שעות. אחרי 24 שעות מערבבים את 2 הבקבוקים ושותים 50 גרם שהם רבע כוס בערך. - אפשר לקחת משפך להדביק מגנט על הברז ולשפוך לתוך בקבוק. לספקנים אפשר ניסוי בהקפאה .מהמים הממוגנטים לתוך צנצנת עם מכסה ולהכניס למקפיא . בצנצנת אחרת מים רגילים. על מנת לחזות שהמגנט משפיע על התגבשות שונה של המים יש להתבונן במיקרוסקופ המים הממוגנטים – קווי קריסטל שקופים . המים הרגילים – כענן. מתאים גם לאנשים עם שינויים במצב רוח ובריאות. בעיות בכליות ובדרכי השתן. מגנט קטן בגודל בטריה של שעון אבל חזק. שמסומן לו הפלוס והמינוס. את הפלוס לשים על יד שמאל. המינוס ידבק מתחת למתכת צמיד. נהדר ללחץ דם גבוה ומאזן לחץ דם.